понеділок, 26 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 26.02.2018

Фізкультура є стимулом не лише для спортсменів, а і для усіх тих, хто хоче бути здоровим та мати струнку, привабливу поставу. Тренування за допомогою тренажера петлі TRX допоможе вам краще пропрацювати усі м’язи.Для нашого гостя-спортсмена ранні підйоми – не проблема. Бо він звик до труднощів. Витривалість і силу йому доводиться тренувати кожного дня, аби бути найкращим.


Робочий тиждень можна планувати вже з понеділка. Якщо ви плануєте своє дозвілля, подумайте, куди ви завітаєте завтра за допомогою нашої культурної афіші.


На сьогоднішній день букети це не просто троянди, тюльпани, хризантеми. Тепер їх можна робити практично з усього. Є букети з овочів, фруктів, цукерок і навіть іграшок. Про те, як зробити один з таких букетів наш наступний сюжет.


Наша наступна гостя двічі побувала у Великобританії за міжнародними програмами обміну. Об'їхавши маленькі та великі міста Англії, вона знайомилася з визначними пам'ятками, культурним і соціальним життям Північного Тайнсайду. Про все це мандрівниця розповість нам Вже за мить. Дочекайтеся!


Шарж – цікавий вид мистецтва. Але лише у тому випадку, якщо на вас не образяться за невдалий образ. Валентин Назаренко знає, як з гумором і обережно намалювати шарж.


Ємоційне світосприйняття і філософський підхід до життя – такими якостями і повинен бути наділений художник, який прагне виділитись з-поміж інших.


Мешканці нашого міста звикли жити у високому темпі. Чи усі вони намагаються поспішати для того, щоб все встигнути, зараз побачимо.


А ми у студії зрозуміємо, чи так вже важливо усе встигати і навчимось ефективно поспішати. Юлія Шабанова спостерігала за такими людьми, які постійно поспішають, і за тими, які здаються досить неспішними, і охарактеризувала це явище. Послухаємо її думку.


Найсмачніші рецепти ми підібрали для вас з професійними кухарями і перевірили, як смакують ці страви, якщо приготувати їх вдома.Рубрика "В цей день" далі