субота, 24 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 24.02.2018

Музика відкриває людині двері в інший світ. У цьому світі можна обійтися без слів - тут панують звуки. Музика заспокоює або збуджує, веселить або змушує сумувати. Вона володіє душею людини, якщо він здатний її слухати.У Дніпрі нещодавно провели відкритий чемпіонат міста з армспорту серед чоловіків. Він став для спортсменів першим випробуванням сил в 2018 році. Показати свою майстерність і пройти відбір на наступні турніри зібралися кращі представники цього виду спорту не тільки з нашого міста, а й із Запоріжжя, Кам'янського та Харкова.


Про армрестлінг поговоримо з нашими наступними гостями.


Старенький сірий під’їзд із нудним фасадом може перетворитися на арт-об’єкт із патріотичним змістом. Далі - у рубриці «Зробили разом».


Жителям Дніпра буде цікаво дізнатися, що тепер у нашому місті є читацький клуб Старого Лева, де кожен має змогу зустріти однодумців, знайти нових друзів та змістовно і з користю провести свій час.


Бажаєте прикрасити інтер'єр своєї квартири красивою рослиною, що не вимагає особливого догляду? Наш експерт розповість як доглядати за ЗАМІОКУЛЬКАСОМ в зимовий період.


У Дніпрі триває Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва. Всі подробиці дізнаємося за мить.


Кінопокази, виставки, концерти, перфоманси — куди піти цими вихідними, — далі у рубриці АФІША.


А чи знаєте Ви, що чорне волосся є найпоширенішим на планеті. Тільки 2% мають світлий колір волосся. А знаєте, що руде волосся є найрідкіснішим на планеті? Руде волосся мають тільки 1% населення планети. А ми з Вами будемо робити гарну зачіску, не зважаючи на колір вашого волосся


Рубрика "В цей день" далі.Наостанок ми вам запропонуємо черговий рецепт. Сьогодні субота, вихідний день, тож дивіться, записуйте та експериментуйте!