пʼятниця, 23 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 23.02.2018

Ця яскрава пара брала участь в Олімпіаді 2010 року, а зараз Роман Талан та Катерина Костенко працюють у Боснії. Наші журналісти записали інтерв’ю зі спортсменами через скайп. Про їхні спогади, плани та причини роботи за кордоном – дивіться в нашому сюжеті.Сьогодні п’ятниця, а це значить, що після роботи, а можливо навіть під час роботи, можна визначитися з тим, чому приділити вільний час саме перед вихідними. Тож. дивимось нашу постійну рубрику АФІША.


Масаж – справа приємна, але у той же час варто розуміти особливості кожного виду масажу та їхнє призначення. Тож, саме на цю тему ми і поговоримо з нашою гостею, майстром тайського масажу – Ольгою Дяченко.


Наші журналісти поцікавилися у дорослих перехожих про те, які правила безпеки має знати дитина у віці 6-7 років. Що з цього вийшло - побачимо в сюжеті.


Дізнаватися більше про дитячу безпеку ми будемо просто зараз з нашою гостею - Світланою Казьміною.


Звідки дітям черпати інформацію? Звичайно з книжок. Отож, які книжки варто прочитати для власного самовдосконалення - дізнавайтеся з нашої рубрики «Рекомендуємо прочитати».


Всім нам відомо, що мистецтво та творчість можуть творити дива та зцілювати людей у буквальному сенсі. А що вже казати про дітей. Як використовувати мистецтво у вихованні та лікуванні дітей, ми поцікавимося в арт-терапевта Марини Приходько.


Сучасні міста вже неможливо уявити без муралів – масштабного за своїм розміром живопису, що прикрашає будівлі. Це явище тільки набирає обертів у нашій державі. Щороку та навіть частіше ми бачимо все нові й нові твори в різних містах. От і зараз ми пропонуємо помилуватися арт-об’єктом, який нещодавно з’явився у Полтаві.


Новий день – новий рецепт. Дивимось та занотовуємо!


Рубрика "В цей день" далі.