четвер, 22 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 22.02.2018

Найкраще бадьорить з ранку саме зарядка. Сьогодні у «Ранковому коктейлі» ми подивимось майстер-клас від чарівної інструкторки з йоги і навчимось базовим асанам. Як ми і обіцяли, сьогодні дізнаємось більше про водне поло і про те, як  цей вид спорту розвинений у Дніпрі. Наші журналісти завітали на тренування до юнацької спортивної школи з водного поло.


Директор СДЮСШОР з водного поло – Сергій Гончаров та тренер Вадим Скуратов завітали до нашої студії разом з юними ватерполітсами.


А зараз приготуйтесь записувати або запам’ятовувати смачні рецепти. Рубрика «Кухня» у «Ранковому коктейлі».


Творчі колективи та сольні виконавці в усіх напрямах мистецтва запрошуються на новий фестиваль різножанрових мистецтв. Він відбудеться у кінці березня, але заявки для участі можна подавати вже зараз. Тож вже за мить, дізнаємось усі подробиці проведення такого цікавого, творчого фестивалю.


Все частіше у звичайних житлових будинках можна побачити гарні розписні під’їзди. Один з таких дворів знаходиться на вулиці Гладкова. Там петриківським орнаментом розписані двері, стіни та не тільки. Золоті руки наших майстринь можуть усе перетворити у справжній витвір мистецтва.


Сьогодні ввечері відбудеться прем’єра театралізованого джаз-концерту «Музика кіно». Режисер-постановник Анатолій Корольов та аранжувальник Микола завітали до нашої студії, щоб детальніше розповісти про захід.


Минулого тижня до нашої студії приходив митець Єгор Анцигін і цікаво розповідав про свою виставку під назвою «Давай забудемо». На виставці він досліджує феномени пам’яті. Наші журналісти зацікавились цією темою і завітали на відкриття.


Олімпіада у Підвенній Кореї триває. А ми пройшлися вулицями Дніпра і дізналися у перехожих чи слідкують вони за виступами наших спортсменів на Олімпіаді


А наші наступні гості приїхали до нас з міста Кам’янського. Аби розказати про діяльність літературного клубу “CвітоГЛЯД”. Яких авторів там читають та на честь кого проводять творчі вечори – дізнаємось прямо зараз!


Рубрика "В цей день" далі.


Рубрика "Афіша" в ранковому шоу.