середа, 21 лютого 2018 р.

Ранковий коктейль. 21.02.2018

Співробітники ранкового мовлення з філій Суспільного до дня рідної мови влаштували спільне читання вірша Оксани Забужко «Рідна мова». Що з цього вийшло – дивимось далі.
Далі пряма мова від представників національних меншин, що мешкають в нашому краї. Говоримо про важливість збереження рідної мови, як самоідентифікації народу.

З першими гостями ранкової студії поговоримо про розвиток та актуальність української прози і поезії в останні роки та про цінність рідної мови.

Журналістка Вікторія Гаврюшова провела невеликий експеримент: чи зможуть городяни впізнати за рядками авторів цих віршів. А також запропонувала розшифрувати значення деяких фразеологізмів. Що з того вийшло - дивимося.

Як у російськомовному оточенні впровадити і зробити популярною рідну українську мову - розкаже наступна гостя.

Юрій Фанигін – співзасновник музею Громадянського подвигу Дніпропетровщини у подіях АТО, Заслужений працівник культури України.

Що сталося у цей день в історії.

Цікаво, що у істориків часто хобі пов’язано з речами, які вони знайшли на розкопках. Наприклад, Юра Фанигін, який був у нашій студії, збирає старовинні пляшки, які відкопують на наших курганах або по місту. А ще один екскурсовод вже з Історичного музею захопився грою на незвичному музичному інструменті. Якому саме - давайте подивимося.

Остання гостя ранкового ефіру, як і попередній, - екскурсовод, але з Історичного музею. Які міфи та незвичні історії вже встигли спростувати або підтвердити наші герої - дізнаємося за мить.

Що можна відвідати на цьому тижні, дізнаєтеся з "Афіши".