пʼятниця, 2 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 2.02.2018

Напередодні весни варто подумати про тренування сили рук. Як це правильно робити, ви можете побачити у нашому ранковому сюжеті про зіркове тренування верхньої частини тіла.


П’ятниця – саме час замислитися над тим, куди можна піти сьогодні, щоб було цікаво і корисно. Якщо ви ще не вирішили, то подивіться нашу рубрику афіша і все стане зрозуміло.

За багато років існування дня Бабака, в Америці та і по всьому світі стало дуже багато чотирилапих віщунів. Однак, найсправжнісіньким вважається американський Бабак Філ з Панксатоні. Що ж стосується України, то ми не пасемо задніх. Майже в кожному регіоні нашої держави є хутряний віщун погоди. У Дніпрі цю роль виконує тхір Тимоша.

Живе Тимоша у зооцентрі Євгенія Буяновера. Власне і Евгеній і Тимко завітали до нас зранку.

Далеко не відступаючи від теми тварин, пропонуємо вам прислухатися до порад ветеринара стосовно особливостей догляду за такими тваринками як бабак, тхір та інші.

У нашій студії ми раді бачити наших наступних гостей. Це Олена Лавренова-Кудашкіна – менеджерка із залучення ресурсів БФ «Помогаем», Наталія Шевченко – волонтерка, майстриня з виготовлення м’яких іграшок.

А зараз інформація до уваги батьків, які збирають своїх діток до школи, особливо це стосується тих, в кого дівчата. Просто зараз ми покажемо вам як швидко і гарно прикрасити новою зачіскою голівку своєї школярки.

Продати або придбати побачення з людиною, яка подобається, можна дуже легко. Однак навіщо це робити і що це дасть, готові розказати наші гості.

Після такої кількості інформації та справ зранку настав час підкріпитися. Наразі ми пропонуємо вам переглянути сюжет, де один з іменитих кухарів нашого міста продемонструє як можна приготувати простий, але пікантний теплий салат з грибами. Маємо надію, що вам сподобається ця страва.

Ми вирішили показати вам що думають діти про синоптиків.

І хоч ми вже отримали прогноз на весну від нашого першого гостя тхора Тимоші, однак, хотілося би почути думку спеціаліста з цього приводу. Тому ми запросили до студії начальника Дніпровського регіонального центру з гідрометеорології - Василя Грінчака.


А також сьогодні рубрика "В цей день".