вівторок, 20 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 20.02.2018

Про користь ранкової зарядки ми звикли чути, як правило, від лікарів та фітнес-тренерів. Найкращий спосіб переконатися в ефективності ранкових фізичних вправ – це перевірити їхній результат на собі. Він став знаменитим після того, як опинився в потрібний час в потрібному місці. Його швидка реакція врятувала людям життя. Як все відбувалося - розкаже сам Артем Каверін – курсант Університету внутрішніх справ.


Щодня у Дніпрі відбувається чимало культурних подій. На які з них варто завітати саме сьогодні? Дивіться у рубриці «Афіша».


Для усіх, хто постує або полюбляє легкі і корисні страви пропонуємо занотувати рецепт від нашого шеф-кухаря. Цього разу, це буде вегетаріанська страва, а яка саме? Дивіться!


Він говорить, що сюжети деяких його творів приходять просто уві сні. Прокидаючись, він їх ретельно занотовує, аби не забути. Він не з чуток знає, що таке війна, бо брав участь не в одному збройному конфлікті. У своїх творчих роботах він завжди намагається знайти мир. Воїн і художник Андрій Токар – наш ранковий гість.


Ви полюбляєте робити подарунки власноруч? Тоді майстер-клас від Лілії Панченко буде для вас вельми доречний. Цього разу вона зробить янгола-охоронця з глини.


Рубрика «Мовний лікбез» створена для тих, хто прагне вільно і впевнено розмовляти українською мовою.


Про те, як згуртованість і прогресивне мислення допомагають мешканцям багатоквартирних будинків економити на комунальних послугах і покращувати умови життя – дивіться у сюжеті наших луцьких колег.


Академічний музично-драматичний театр ім. Шевченка – це велика і патріотична родина, серце якої б'ється в унісон з Україною. Актори підтримують наших вояків у зоні АТО, влаштовують благодійні вистави і різні заходи. Сьогодні у театрі Шевченка відбудеться концерт із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Детальніше про це і не тільки ми поговоримо з нашими гостями.


Днями у Центральній міській бібліотеці відбувся захід «Україна. Революція гідності. Ми маємо пам'ятати». Захід приурочено до Дня пам'яті Героїв небесної сотні.


Сьогодні в нашому місті відбуватиметься чимало тематичних заходів, про один із них ми хотіли б поговорити більш розлого. У центральній міській бібліотеці – Марафон пам’яті героїв Небесної Сотні «Янголи на сторожі майбутнього».


Рубрика "В цей день" далі.