понеділок, 19 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 19.02.2018

Олімпійські ігри об’єднують країни. Спортивні досягнення людей з різних куточків планети надихають на фізичний розвиток та самовдосконалення. Команда Першого Національного, що висвітлює спортивні змагання у Південній Кореї, передає вітання всій Дніпропетровщині!Олімпійські ігри - 2018 у Кореї в самому розпалі. Ми стежимо за подіями і тримаємо кулачки за кожного нашого спортсмена. Днями наші ранкові журналісти дізнавалися у мешканців Дніпра, наскільки вони обізнані в темі зимових Олімпійських ігор. Давайте подивимося!


1 лютого стартував прийом заявок на участь у Всеукраїнському літературному конкурсі прозових україномовних оповідань «Dnipro-Book-Fest». Хто може брати участь? Як будуть оцінюватися твори? Що очікує на переможців? На ці та інші питання вже за мить відповість наша перша ранкова гостя.


Робочий тиждень можна планувати вже з понеділка. Якщо ви плануєте своє дозвілля, подумайте, куди ви завітаєте завтра за допомогою нашої культурної афіші.


Рубрика «майстер-клас». Намальовок простим олівцем, вугіллям, або звичайною чорною фарбою слугуватиме для основи подальшого малюнку. Як швидко зобразити форму і об’єкт, знає художник Валентин Назаренко.


Малювати акварельними фарбами можна не лише дітям, а й дорослим, які вже давно виростили своїх малюків і з тих пір забули, що таке малюнок. Як навчитись швидко, професійно і без зайвих зусиль зображувати те, що вам подобається на папері улюбленими фарбами, знає Олександр Фатєєв – художник – аквареліст.


19 лютого 2002р. з конвеєра зійшов перший український легкий вертоліт «Ангел». На цьому надлегкому гелікоптері вперше у світі розмістили два двигуни; у разі необхідності його можна оснастити додатковим паливним баком. Саме такі подібні м’які паливні баки і виготовляють у Дніпрі. Окрім розвитку комічних технологій, дніпровські фахівці з інших промислових напрямків теж не відстають. Далі дивимось сюжет про вертоліт українського виробництва.


Швидкий ритм життя, постійне недосипання… Ранні підйоми і пізні засипання. Подеколи люди настільки вибиваються зі звичайного графіку сну, що взагалі не можуть заснути. Студенти, школярі, молоді люди і старше покоління – майже усім знайомий кволий стан через нестачу сну. Наскільки це шкідливо для організму? Чим загрожує людині недостатня кількість сну?


Поганий зір все частіше стає нормою. Навантажування на очі підсилюється різноманітними гаджетами нехтуванням правилами освітлювання. Як зберегти зір надовго знає Ірина Тарнопольська – лікар-офталмолог.


Ви ще й досі не знаєте як працює сантехнік, куди звертатись по допомогу, коли у квартирі холодні батареї, а у ЖЕЦі вам не дають відповіді на прості запитання, коли буде світло у під’їзді і чому взимку не закриваються вікна та тече дах. У Луцьку вже починають забувати про такі проблеми бо мають Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. Як заощадити гроші і при тому мати якісні послуги дізнаємось з наступного сюжету від наших колег.


Найсмачніші рецепти ми підібрали для вас з професійними кухарями і перевірили, як смакують ці страви, якщо приготувати їх вдома.


Рубрика "В цей день" далі.