пʼятниця, 16 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 16.02.2018.

Нагадаємо, що сьогодні 16 лютого і саме сьогодні у світі відзначають новий рік за місячним календарем. У нас в гостях люди, які можуть розказати про особливості святкування нового року у Кореї та Китаї.Отже саме час приділити увагу дітям, тому що сьогодні ще навчальний день у школі. Зібрати зранку себе спочатку, а потім дитинку – це просто подвиг. Тому наші редактори вирішили допомогти вам та показати яку зачіску можна зробити вашій модниці. Дивимось сюжет про зачіску від перукаря-стиліста


Який новий рік за місячним календарем, без прогнозу від фен - шуй спеціаліста? Та ніякий, якщо ми не дізнаємося про те, що нам підготував у цьому році жовтий собака. Зустрічаємо у нашій студій Наталію Ткалич – спеціалістку з фен - шуй.


Рекомендації від фен шуй спеціалістів не завершуються, і на черзі в нас сюжет стосовно кольорів, які з точки зору китайської філософії будуть діяти так, щоб нас з вами краще жилося.Отже про новий рік поговорили, тепер перейдемо до свята, яке актуальне просто зараз у нашій країні. Це масляна. Тиждень масляної майже минув, сьогодні вже 5 день. І за звичаєм він має назву тещіни вечорки. Саме сьогодні зяті, мають запросити своїх тещ на млинці, а тещі у свою чергу заздалегідь надсилають хлопцям продукти та посуд для приготування. Отож, як готувати млинці, такі, щоб теща була задоволена покаже і розкаже у сюжеті майстерний кулінар Віталій Лапінський.


До нас у гості завітали Ганна Кисельова – режисер міського Палацу дітей та юнацтва, Аліна Шаповалова – солістка зразкового шоу-кліп театру «Будьмо разом», вони розкажуть нам про традиційні святкування масляної.


Як говорять нам статистичні дані, кількість людей, які б читали часто та із захопленням стрімко знижується з року в рік. Опитування показують, що до «не читання» людей призводить брак часу, фільми зняті за мотивами книжок, та просто нелюбов до читання. Всі ми розуміємо, що читати необхідно, однак що саме, дозвольте порекомендувати. Маємо надію, що рубрика "Рекомендуємо прочитати" вам сподобається на стільки, що книжок у вашому арсеналі точно побільшає.


Переясловець Лариса – керівник зразкової майстерні декоративного розпису Центру української культури «Коло калинове»


Рубрика "В цей день " далі.


Рубрика "Афіша".