четвер, 15 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 15.02.2018

Зимова Олімпіада в Південній Кореї в самому розпалі. Сьогодні вночі відбулись змагання в категорії “Спортивні пари” з фігурного катання. Україна в цих змаганнях не брала участь. Проте, ми маємо змогу переглянути сюжет з тренування юних дніпровських фігуристів, які готуються до змагань наступних років, аби достойно представити нашу країну.
Зворушливу та водночас бурхливу історію кохання, представили глядачам актори студії “Театральний проект”. Побували на виставі та поспілкувались з акторами та глядачами ж наші ранкові журналісти!Незабаром у Дніпрі відбудеться вистава під назвою «Чарівник ізумрудного голосу». Показувати вистави буде вокально-хореографічний ансамбль «Юність». Його керівник Валерій Баскін, а також артисти ансамблю просто зараз розкажуть детальніше про цю подію.


Разом з керівником та актрисою дитячої студії поспілкуємось про можливість реалізації себе в творчості для молодих акторів і режисерів нашого міста.
Зараз ми розповімо, як зробити цікаві речі зі звичайних скляних пляшок.


Анастасія Кутова – майстриня, яка робила прикраси з винних пляшок, завітала до нашої студії. Вона розповість детальніше про такий незвичайний спосіб утилізації скла і познайомить нас з цікавою історією своєї майстерні.


Вихідними у Дніпрі відбулась акція від товариства захисту тварин «Вірність». Наші журналісти вже за мить покажуть і розкажуть що то була за акція.


16 лютого у галереї «Артсвіт» відбудеться відкриття виставки Єгора Анцигіна під назвою «Давай забудемо». Сьогодні митець завітав до нашої студії, щоб розповісти детальніше про експозицію.


Якщо ви саме зараз вирішуєте, чого б смачненького приготувати на сніданок, у нас є чудова ідея – млинці!


Рубрика "В цей день".


Рубрика "Афіша".