середа, 14 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 14.02.2018

Сьогодні о 16 годині в історичному музеї ім. Яворницького відкриється виставка "Весільний вернісаж". Наші журналісти мали змогу побачити, як формувалася виставка. Які родзинки чекатимуть на відвідувачів експозиції - далі в сюжеті.
Цікавий хід від Історичного музею та Музею машин - поєднати виставки. Тобто, основні експозиції, звісно, будуть виставлятися у самих музеях, а от деякі елементи іншої експозиції матимуть обидва музеї. Спочатку їдете досліджувати жіночу весільну моду, а потім даєте можливість чоловікам відвести душу і роздивитися весільні кортежі. Або навпаки. Більш детально про виставку весільних кортежів розкаже наступна гостя.Продовжуємо тему спорту та тему дня Святого Валентина. Наступну гостю можна назвати підкорювачкою льодової арени, а ще її звати Валентина. Чи впливає ім’я на долю людини та який шлях пройшла Валентина - будемо дізнаватися за мить.І ще раз про кохання. Історію кохання, яка вкотре довела, що жодні перепони і кілометри не стануть на заваді у справжнього кохання. Дивимось, як хлопець з Дніпра та дівчина з Барселони поєднали свої долі.У День Святого Валентина хочеться здивувати свою другу половинку чимось особливим. А що може бути кращим за подарунок, зроблений власноруч. Тож швидше долучайтеся до нашого незвичного майстер-класу, адже такого ви точно ще не бачили!


Сьогодні, окрім дня закоханих, ще день дарування книг. Ви можете купити книгу або взяти її у Читальній арці. Далі буде мова про обмін книг у Дніпрі.Бібліотеки Німеччини, як вони виглядають та про особливе ставлення німців до цих установ - далі в сюжеті.


Продовжуємо тему книг та бібліотек. Наш останній гість на сьогодні мав можливість відвідати бібліотеки Швеції. Про побачене, враження та інновації у наших бібліотеках будемо говорити далі.


 А зараз рубрика я раз для тих, хто ще не встиг поснідати. На Масляну, звісно, пропонуємо вам рецепт млинців.


Рубрика "Афіша" далі.Рубрика "В цей день"