вівторок, 13 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 13.02.2018

Якщо розминка просто неба – це не про вас, то пропонуємо приєднатися до нашого тренера не виходячи з дому!Після тривалої перерви, на велику сцену повернулась незбагненна Катя Чілі! До Дніпра вона завітала на міжнародний етномузикознавчий симпозіум, в рамках якого дала великий концерт. Подробиці дивіться у сюжеті.


Раді вітати у нашій студії багаторазових чемпіонів України з хіп-хопу Софію Тімковську та Назара Зіброва. Разом з ними їхня чарівна тренерка Дарія Литвинова.Щодня у Дніпрі відбувається чимало культурних подій. На які з них варто завітати? Дивіться у рубриці «Афіша».


Масляна – це прекрасний привід приготувати пиріг з млинців! Смачно, оригінально і поживно. Здивуйте своїх близьких новим десертом!Масляна - одне із найдавніших слов’янських свят, яким проводжають зиму та зустрічають весну. Масляна в Україні триває тиждень. Яких традицій варто дотримуватися і які існують оригінальні рецепти налисничків? Про це і не тільки ми поговоримо з нашим гостем – Вікторм Махаринцем.Як зробити себе особливо вродливою буквально за 5 хвилин? Знає наша візажистка.«Мовний лікбез» створений для тих, хто прагне вільно і правильно розмовляти українською мовою!
Які вони – молоді радіолюбителі? Чому цим захоплюються, якщо навколо стільки можливостей? Все набагато складніше, цікавіше і глибше. Не вірите? Тоді зустрічайте наших молодих радіолюбителів.


Якщо вам складно спілкуватися зі своєю дитиною-підлітком і ви не розумієте, чому вона не контролює своїх емоцій, то наступний сюжет допоможе вам з'ясувати причини такого стану і якось зарадити цьому.


Про нього кажуть : «Це — голос радіо, який з роками не стає менш гучним». Його називають живою історією обласного радіо. Більше 40 років він присвятив улюбленій професії. Давно підкорив слухачів своїм тембром, душевністю і художнім словом. Володимир Пасічник – легендарний диктор і ведучий Дніпровського обласного радіо.


Рубрика "В цей день"