понеділок, 12 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 12.02.2018

Робочий тиждень можна планувати вже з понеділка. Якщо ви плануєте своє дозвілля, подумайте, куди ви завітаєте завтра за допомогою нашої культурної афіші.Найраніше до нас завітав перший гість – спортсмен, переможець багатьох змагань, з бально-спортивних танців, тренер бальної хореографії Кирило Тарасов.


Нещодавно відбулось відкриття персональної виставки, приуроченої ювілею художниці Алли Бурименко-Журавель. У наступному сюжеті ми подивимось роботи художниці, трохи поспілкуємось з нею і дізнаємось, яким є її творчий шлях.


Молода та талановита художниця з Дніпра Анна Руденко почала малювати в ранньому дитинстві. Пробудити пристрасть до живопису дівчині допомогла її турботлива сім'я і їхня підтримка. Сьогодні Анна пише картини, які користуються неабиякою популярністю.


Млинці можуть бути смачними, або дуже смачними. Як вразити усіх своїх гостей і довести, що ваші млинці найкращі - знає Юлія Сирота!


Млинці увесь тиждень! Як не набрати зайвих кілограмів, чим загрожує така калорійна їжа організмові? Саме про це розкаже лікар-дієтолог Аліна Стрельцова.Незабаром настане день усіх закоханих. День, коли дівчата та хлопці, чоловіки та жінки зізнаються один одному в коханні, влаштовують сюрпризи, дарують подарунки. Наш наступний сюжет для тих, хто цінує подарунки, зроблені власними руками.


Шкіряні аксесуари – це важливий елемент гардеробу кожної людини. Сумки, паски, клатчі зі шкіри довговічні, приємні на дотик. Зараз ми дізнаємось, як в домашніх умовах пошити сумку або клатч. Та так, щоб виріб тримався і гарно виглядав. А допоможе нам у цьому дизайнер виробів зі шкіри Олена Зиміна.
Рубрика "В цей день" далі.