четвер, 1 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 1.02.2018.

Вчені стверджують, що регулярні заняття спортом не тільки позитивно впливають на загальне самопочуття, а й дають деякі додаткові переваги, про які багато хто навіть і не здогадуються. Наприклад, фізичні навантаження підвищують вироблення серотоніну в головному мозку, який суттєво впливає на якість його роботи. Цілком очевидним є той факт, що люди з доброю фізичною підготовкою більш успішні на роботі, у них, як правило, хороша кар'єра. Крім цього, такі люди нечасто хворіють і дуже рідко знаходяться в поганому настрої. Переваги регулярних зайнять спортом дуже привабливі! Тож не гайте часу і приєднуйтесь до нашого тренера!


У «Ранковому коктейлі» ми розповідаємо не тільки про події, що відбулись у Дніпрі, а й про ті, що от-от відбудуться. Якщо ви ще не визначились із культурно-розважальною програмою на день – пропонуємо вам переглянути культурну афішу.

У «Ранковому коктейлі» ми покажемо, як приготувати щось особливе і смачне. Отримуйте не лише гастрономічне, а й естетичне задоволення у рубриці «Кухня».

Сьогодні до «Ранкового коктейлю» завітали скетчери зі спільноти «Dnipro Sketchers».

Вихідними у Дніпрі відбулась презентація іронічної книги Сергія Демченка під назвою «Сержики на будь-який випадок». Сьогодні автор завітав до нашої студії, щоб детальніше про це розповісти.

Нещодавно до Дніпра завітав Київ Модерн Балет з програмою Раду Поклітару «In pivo veritas». Наші ранкові журналісти відвідали шоу і просто зараз розповідатимуть вам як це було!

Сьогодні, як і завжди, у «Ранковому коктейлі» творчий ранок. Ми вітаємо у студії Наталю Соколовську та юних танцюристів з хореографічного колективу «Посмішка».

У нашому місті все частіше можна зустріти гарні двори та прикрашені під’їзди – і найчастіше це справа рук самих мешканців. Вони не чекають допомоги від когось, вони роблять усе своїми силами. Таким прикладом є будинок на житловому масиві Сокіл – його мешканцям пощастило з сусідкою – художницею Наталією Досужою. Як вона розмалювала двері та стіни під’їздів – дивімось далі!

Воркшоп польського перформера та куратора Вальдемара Татарчука став відправною точкою для семи молодих митців з Дніпра. Дві мисткині готові поділитись з нами враженнями від інтенсивну та розповісти про перфоманси у Дніпрі.Дивіться далі, чим відзначився цей день в історії.