субота, 10 лютого 2018 р.

Ранковий Коктейль. 10.02.2018

До дня усіх закоханих гурт VIDVERTO зіграє у Дніпрі акустичний концерт. Про традицію дарувати романтичну музику до 14 лютого говоритимемо з фронтменом гурту VIDVERTO Євгеном Назаруком.
Чи знали ви, що у Дніпрі є осередок гончарства, де можна не лише навчитися ліпити із глини, а й долучитися до різних мистецьких акцій. Про все це говоритимемо із засновником керамічної майстерні Сергієм Горбанем


Випал у печі — магічний процес, від якого залежить вигляд глиняного виробу. Технологію процесу дізнавалися наші ранкові журналісти.


На тілі людини знаходиться близько 5 мільйонів волосяних цибулин. Волосся найчастіше використовують в якості доказу при розслідуванні злочинів, але по волосині неможливо ідентифікувати стать людини. Руде волосся мають тільки 1% людей. Як доглядати за волоссям у зимовий період — у наступному сюжеті.


У Дніпрі є танцювально-спортивний клуб із 30-річною історією. Називається він «Гармонія». Світлана Гловацька виховує дітей у цьому клубі з часу його заснування. Тренерка підготувала багато чемпіонів України, Європи та Світу. І сьогодні завітала до “Ранкового Коктейлю” з одними із наймолодших учасників клубу “Гармонія” — це Марк Супрун і Діана Заєць.


Кінопокази, виставки, концерти, перфоманси — куди піти цими вихідними, щоб було корисно і цікаво — далі у рубриці АФІША.


У дитинстві ми захоплювалися казками про молочні ріки з кисільними берегами, будиночки із цукерок та печива, шоколадні гори із цукровою пудрою та желейні сади. Як від слова до діла — створити справжнє диво власноруч, далі у порадах від кухаря. Сьогодні дізнаємося, як приготувати пряничний будиночок.


Місто і музика: що грали, співали, слухали в різні часи у Дніпрі? Дізнаємося і почуємо від наших ранкових гостей.