вівторок, 23 січня 2018 р.

Додатковий конкурс на посади керівників філій Суспільного

Прийом документів для участі у додатковому конкурсному відборі на посади менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного завершується у четвер, 25 січня. Станом на 15:00 вівторка, 23 січня, отримано документи від 51 кандидата: 32 – на посади менеджерів, 19 – на посади продюсерів філій.

Менеджерів та продюсерів обиратимуть шляхом відкритого відбору. Попередній документарний відбір претендентів на посаду менеджера філії здійснюватиме департамент управління персоналом ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України", а на посаду продюсера – департамент управління персоналом спільно з представниками Ради генпродюсерів. Наступним етапом відбору стане співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять голова та члени правління ПАТ "НСТУ".

Документи для участі в конкурсі можна подати до 25 січня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42 (у письмовому вигляді) та скановані копії – на електронну скриньку konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-46-03 та (044) 481-51-64.

За підсумками першого відбору, який тривав із 8 по 21 листопада, у більшості регіонів уже обрано менеджерів і продюсерів. У тих філіях, де конкурс не відбувся, призначили тимчасових виконувачів обов’язків менеджера й продюсера. Саме для цих філій оголошено повторний конкурс. Конкурс на посаду менеджера Дніпровської філії буде оголошено після адміністративного злиття Дніпровської та Криворізької філій Суспільного.

Джерело: https://suspilne.media/news/103