середа, 24 січня 2018 р.

Зустріч працівників НСТУ із регіональним центром зайнятості в Херсоні


Керівництво Херсонської філії Суспільного організувало зустрічі з представниками регіонального центру зайнятості для якнайшвидшого працевлаштування людей, котрі потраплять під скорочення штату компанії. Такі консультації є одним із семи заходів, які були затверджені правлінням ПАТ "НСТУ" задля пом’якшення наслідків скорочення.

Процес уніфікації і скорочення штатних позицій в усіх філіях триватиме до квітня 2018 року. Херсонська філія станом на грудень 2017 року налічувала 209 штатних посад, а з квітня штатний розпис складатиме 82 посади. Частину функцій, зокрема господарські, буде виведено на аутсорс – співпрацю за цивільно-правовими угодами.

"Зараз у нашій системі відбуваються великі структурні зміни, й у працівників виникає багато запитань. Аби вони могли отримати повну кваліфіковану відповідь на них, ми і запросили представників служби зайнятості", – зазначив продюсер філії Василь Середюк.

Олена Ткаченко, заступниця начальника відділу організації працевлаштування населення Херсонського центру зайнятості розповіла про покроковий алгоритм дій у такій ситуації й порадила не чекати квітня, а вже зараз усім, хто отримав повідомлення про скорочення, звернутися у центр і отримати фахову підтримку.

Працівники філії висловили занепокоєння, що не зможуть знайти роботу за фахом, адже таких позицій у регіоні небагато. За словами Людмили Алькіної, провідного фахівця відділу активної підтримки безробітних Херсонського міського центру зайнятості, є три шляхи розв’язання цієї ситуації: "Перший – це віддалене працевлаштування за спеціальністю. Те, що називається "трудова міграція". Другий – кардинальна зміна сфери діяльності. Це повна перекваліфікація і фактично отримання нової професії. Третій – кожен може організувати власне підприємство, навіть не змінюючи свою кваліфікацію".

Керівництво ПАТ "НСТУ" підкреслює, що розширюватиме співпрацю філій зі сторонніми колективами, що вироблятимуть замовні програми для телебачення і радіо. Тож створення працівниками власних виробничих студій дасть змогу продовжити співпрацю з НСТУ, лиш у новому форматі цивільно-правової угоди.

Зі свого боку працівники центру зайнятості запевнили, що готові надати допомогу в отриманні нової професії й пошуку роботи.

Нагадаємо, нинішній етап реформування суспільного мовлення в Україні покликаний усунути дублювання адміністративних функцій в регіональних філіях НСТУ та спростити штатну структуру, оптимізувати виробництво регіонального контенту й підвищити заробітну плату для журналістів Суспільного до ринкового рівня.

Джерело: https://suspilne.media/news/106