вівторок, 23 січня 2018 р.

Свіжі новини дніпрянам готують спільно на ТБ і радіо Суспільного

Ще більше актуальної та корисної інформації можуть дізнатися мешканці регіону з теле- і радіоефірів Дніпровської філії Суспільного.Із 15 січня в оновленій віртуальній студії телеканалу "51 канал" щодня виходять сім випусків новин: тричі вранці – о 7:30, 8:00 і 8:30, один раз удень о 13:30 і тричі ввечері – о 17:00, 19:00 та 20:30.

Програма "Ранковий коктейль" тепер виходить у прямому ефірі щодня о 7:00. Щоранку гості студії – музиканти, спортсмени, мандрівники, актори, – розповідають глядачам про свою діяльність, дають практичні поради й коментують актуальні події в Україні та світі.

Увечері щодня, окрім неділі, глядачі можуть подивитися ток-шоу "Тема дня", що виходить у прямому ефірі о 19:20. Ведучий програми Влад Войцеховський спілкується із запрошеними експертами про найрізноманітніші проблеми нашого суспільства – від способів боротьби із заторами у мегаполісах, підтримку молодих науковців Дніпропетровщини до того, який слід залишає війна у житті людей. Зокрема, завдяки програмі "Тема дня" глядачі могли почути думку головної редакторки газети "День" Лариси Івшиної про відповідальність політиків і журналістів та справжні й несправжні українські еліти, історика Олега Репана й політолога Владислава Романова про історичні передумови та суспільні уроки Дня Соборності України та багатьох інших фахівців.

Окрім цього, у Дніпровській філії ПАТ "НСТУ" віднедавна запроваджено конвергентні редакції. "У нас працює спільний ньюзрум для журналістів теле- і радіоновин. Завдяки цьому новини, котрі транслюють на телеканалі, можна також почути в ефірі радіостанції. Окрім цього, вечірнє ток-шоу "Тема дня" відтепер також виходять в аудіоформаті для слухачів радіо "Говорить Дніпро", – розповідає т. в. о. продюсера філії Світлана Кійко.

"Нині ми впроваджуємо оновлення основних програм: новин, ранкового та вечірнього шоу. У майбутньому плануємо робити телемости між ранковими програмами з іншими філіями Суспільного та встановлювати скайп-зв’язок з експертами для вечірнього ток-шоу, які не можуть завітати у студію. А наші журналісти, котрі працювали над авторськими проектами, тим часом готуються до пітчингів", – додає Світлана Кійко.

Т. в. о. менеджера Дніпровської філії ПАТ "НСТУ" Валентин Чанглі зауважив, що до 25 січня триває прийом документів на посаду продюсера філії, а ось конкурс на посаду менеджера оголосять після адміністративного злиття Дніпровської та Криворізької філій.

Джерело: https://suspilne.media/news/102