середа, 31 січня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 31.01.2018

Які виставки та заходи чекають на городян сьогодні - давайте дізнаємося з наступного анонсу.


В останній день січня вже варто подумати про перший день весни. Час промайне швидко, не встигнете і озирнутися, тому варто кожного дня підтримувати своє тіло у тонусі. А краще за все це зробить ранкова руханка. Особливо під керівництвом нашого тренера.

Наші колеги з Донбасу розпочали флешмоб #snowangelchallenge. Флешмоб спрямовано на те, щоб кожен повірив у себе і побачив свого янгола-охоронця, бо він є у кожного. Вчора ми показували нашу відповідь, а сьогодні пропонуємо подивитися на відповідь колег з Запоріжжя.

Наш наступний гість мав би оцінювати каміння в студії, в прямому ефірі, але геммолог, саме так називається людина, яка займається оцінкою коштовного каміння, не змогла до нас доїхати. Натомість редакторка «Ранкового коктейлю» Олександра свого часу знімала сюжет про геммологів і дізналася декілька нехитрих засобів, які допоможуть розпізнати справжнє каміння від підробки.

Наступний сюжет продовжить тему, як відрізнити вироби з благородних металів від біжутерії.

Проте не всі мріють придбати коштовні ювелірні вироби. Їм є прекрасна альтернатива, яка до того ж, зараз є трендом – це вироби хенмейд, з бісеру, мережива, стрічок, різної фурнітури. Зараз у нас з вами є можливість навчитися створювати одну з таких прикрас. Майструватимемо брошку.

Ми продовжуємо тему альтернативних прикрас. Сімейна пара, яку ми за декілька секунд представимо, займається бісероплетінням більше 20 років. Чи не затісно двом творчим особистостям в одній оселі та про особливості виготовлення робіт дізнаємося разом з вами з перших вуст.

Ми спитали людей, чи знають вони скільки каблучок можна носити одночасно згідно правилам етикету.

Журналістка Вікторія Гаврюшова знову на собі перевіряла різні лайфхаки, цього разу з чищення благородних металів. Але спочатку поради експертів.

Наступний гість – представник окремого мистецтва, яке ще називають дрібною пластикою. Мова йде про гліптику, яка існує вже 5000 років. Проте в Україні гліптика не має традицій та історії, як, наприклад, у стародавніх Греції, Італії та Франції. Тому і не так багато і професіоналів у цій галузі. Але в Дніпрі є.

Продовжуємо ефір смачною стравою, рецепт якої радимо записати.

Гнатися за модою, обираючи каблучку, не варто. Ця прикраса має відповідати вашому внутрішньому стану, а не журналам і смакам подружок. А от до порад стиліста можна прислухатися.

Також пропонуємо дізнатися, що цікавого відбулося в цей день.