понеділок, 29 січня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 29.01.2018

Робочий тиждень можна планувати вже з понеділка. Якщо ви плануєте своє дозвілля, подумайте, куди ви завітаєте завтра за допомогою нашої культурної афіші.


Тримати своє тіло у формі потрібно не лише у теплу погоду, коли ми можемо займатись спортом на вулиці. Для кращого самопочуття прохолодні дні лише сприяють розігріву нашого організму. Пропонуємо зробити декілька вправ, які підвищать ваш тонус і, як наслідок, імунітет.

Сніг та лід взимку підіймають настрій. Це справжня втіха для дітей та й дорослих, але є свої мінуси «зимової» погоди. По льодові важко пересуватись, а якщо його ще й притрусило снігом, то можна послизнутись і добряче впасти. Ми навчимо вас падати без ризику травмувань і тяжких наслідків невдалого падіння.

Одна з тих історій, яка довгий час замовчувалась. Тоді у 1918 році українська молодь (студенти, гімназисти) прийняли нерівний бій з більшовиками біля станції Крути. Про бій під Крутами будемо говорити з науковим співробітником Історичного музею ім. Яворницького, Георгієм Столяренком.

У Дніпрі поки що сніг є, тому долучайтесь до «Snowangelcallenge», повірте в себе - побачте свого янгола! Сьогодні ми подивимось на флешмоб, започаткований нашими колегами з Донбасу. А вже завтра ми запропонуємо подивитися на нашу відповідь! До речі, наші глядачі, долучайтеся до флешмобу! Найкращі варіанти ми покажемо в нашому ефірі. Надсилайте свої відео на сторінку «Ранковий коктейль» у фейсбуці.

Наша наступна гостя працювала за контрактом на круїзному лайнері і видала книгу під назвою «Сім місяців добровільного рабства». Чому книга має таку назву, та чим саме може героїня поділитись з нами, дізнаємось за мить.

Наші колеги побували у музеї «Машини часу» і почули цікаві історії з життя автомобілів. Далі дивимось сюжет від Юлії Сироти.

Постійне здорожчання бензину зовсім не вигідне для тих, у кого є автомобіль, і, як наслідок, для тих, у кого його немає. Бензинова залежність змушує людей усього світу переходити на інші альтернативні варіанти заправки свого залізного коня. Сьогодні будемо говорити про електромобілі. Денис Рєзнік – автоблогер.

Найсмачніші рецепти ми підібрали для вас з професійними кухарями і перевірили, як смакують ці страви, якщо приготувати їх вдома.

Леонід Літвінчук є майстром спорту з мотоспорту, неодноразовим призером всіляких змагань. За плечима мотогонщика багато нагород, чемпіонатів та цікавих історій зі змагань. Кілька років тому Леонід брав участь у авторалі «Пікнік» та блискуче пройшов 240-кілометрову трасу. Навіть у свої 83 роки він не втрачає оптимізму та бадьорості.

Наступний гість Олександр Лось, відомий автогонщик.

"Нет повести печальнее на свете, чем повесть о "Ромео и Джульетте"" Напевно цей вислів знає чи не кожна людина. Нещодавно у галереї «Фонд Арт» відбувся перший поетичний вечір, присвячений видатному англійському поету Вільяму Шекспіру. Що цікавого відбувалося на вечорі, дізнавались наші ранкові журналісти.


Чим важливим і цікавим відзначився цей день в історії?