субота, 27 січня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 27.01.2018

26 січня у світі відзначали міжнародний день митника. Офіційно його запровадили у 1983 році і з тих самих пір всі митники світу приймають привітання з цього приводу. Не оминули цю подію і ми, вирішили показати вам, як працюють інспектори митниці в нашому аеропорту.


У нашій студії ми зустрінемося із заступником начальника ВМО №2 митного посту «Спеціалізованний» Дніпропетровської митної ДФС Андрієм Шульганом.

Говорять, що класичний стейк – це виключно американська національна страва. І це чи не єдиний вагомий вклад американців у культуру світової кухні. Так це чи ні, однак стейки готують і в нас, і не гірше за американців. Тому подивіться рецепт цієї страви, можливо ви зрозумієте, чому стейк так полюбляють не тільки в Америці.

Рухаємося далі. Наразі на нас чекає гостя, яка зробила благодійність великою частиною свого життя. Навіщо їй це потрібно і що дає людини благодійність ми зараз дізнаємося від Олександри Сови-Тимощенкової – засновниці благодійного фонду «Совушка».

Благодійність – поняття не просте, однак зрозуміле кожному і дорослому і малому. Але як до неї ставляться діти і які вони роблять добрі справ - ми зараз подивимось у сюжеті.


Олесь Макаренко – спеціаліст зі здорового харчування у нас в студії.


Як ви знаєте вже декілька випусків підряд ми показуємо вам способи догляду за різними кімнатними квітами. Сьогодні ми теж вирішили порадувати прихильників дивовижних рослин. Зокрема, наш сюжет буде присвячений монстері.

Зараз у гості ми чекаємо персонального фітнес-тренера. Навіщо, а тому що ми будемо розпитувати в нього про секрети тендітності та краси зірок світового масштабу. Як вони тренуються, що їдять і чому так ідеально виглядають, про це дізнаєтеся і ви, лише дочекайтеся гостя.


Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Отож, які вправи виконують зірки у фітнес-залах - ми будемо показувати вам у нашій програмі. І просто зараз перше тренування нашої ранкової журналістки Тетяни Консевич.