пʼятниця, 26 січня 2018 р.

Ранковий коктейль. 26.01.2018

Третьго лютого у Дніпрі вже вдруге відбудеться арт-фестиваль HORIZONTAL. Якою буде його програма, знають організатори Денис Василюк та Анна Сорокіна. А шматочок фестивальної музики нам сьогодні подарує Аня Денисова, яка представляє проект SOFI.
Київський гурт із французькою назвою "Le Cœur" вперше завітав до Дніпра. Ці музиканти унікальні хоча б тим, що вигадали власний стиль — c'Kor.

Винахідницею стилю пісочна анімація є канадська мультиплікаторка Керолін Ліф. Втім ця техніка швидко поширилася світом і стала не лише напрямком сучасного мистецтва, а й реабілітації. Про особливості картин із піску говоритимемо з майстринею Світланою Філяшиною. Та подивимось, як наша гостя створює свої дивовижні картини. 

Як подорожувати самостійно і не потрапити у халепу, знає мандрівник Валентин Білоус.


Плануєте цими вихідними побути вдома і приготувати щось смачненьке? Тоді наступна рубрика саме для вас! Простий і невигадливий рецепт лавандового десерту — далі у порадах від кухаря.

8 лютого у Дніпрі відбудеться перший етно-музикознавчий симпозіум. Про унікальність цього заходу розкажуть керівниці фольклорно-дослідного центру академії музики ім. Глінки Ольга Гусина та Анастасія Любимова, у компанії проректора академії Валерія Громченка. Наживо співатиме фольк-ансамбль КАЛИТА. Власне, з пісні і розпочнемо.