четвер, 25 січня 2018 р.

Ранковий коктейль. 25.01.2018

День студента ми розпочнемо з бесіди про не так давно створений, молодіжний центр “Кузня української інтелігенції”. Про останні досягнення та успіхи центру говоритимемо з його співзасновницею.
Нагадуємо, 25 січня відзначають День студентів. З цієї нагоди наші журналісти завітали до студентів дніпровських вишів і дізнались яке воно – сучасне студентське життя. Про найкумедніші випадки, найбільш корисні поради і просто цікаві історії – дивіться у наступному сюжеті!

У народі кажуть, що в цей день сонце повертає до літа, а зима – до морозів. Якщо день був сонячним, то рано повернуться птахи, якщо сніг піде, то літо буде дощовим, а якщо вдарять морози – буде теплим. З нагоди цього свята ми запрошуємо до студії ще одну прекрасну носійку імені Тетяна.

Важлива складова бадьорого ранку – смачний сніданок! Це смачно і корисно для здоров’я. А якщо ви втомились від вівсяної каші або омлетів – дивіться рубрику «Кухня», де ми покажемо, як приготувати щось особливе!

А зараз повертаємось до теми студентства, адже 25 січня не лише Тетяни святкують свої іменини, а й студенти відзначають так би мовити «професійне» свято. До студії «Ранкового коктейлю» завітав Гор Акопян – студент, архітектор, дизайнер.

Якщо взимку вам не вистачає зеленого кольору та квітів на вулиці – кімнатні рослини обов’язково стануть у пригоді. Наприклад, фікус – добре відома кімнатна рослина. У Буддизмі фікус вважається священним, а найвідоміший фікус носить багато різних назв. Це фігове дерево, або смоківниця звичайна, або смоква, або винна ягода, або інжир. Можливо, це найдавніше культурна рослина. Спочатку його почали вирощувати в Аравії, потім - у Фінікії, Єгипті, Сирії. Адже плід фігового дерева - інжир, або фіга, дуже корисний для здоров'я. Сьогодні ми дізнаємось, як доглядати за фікусом у домашніх умовах.

25 січня – день визначних подій. На початку ефіру ми згадували, що саме у цей день народився Володимир Висоцький. Вихідними у Дніпрі відбувся захід, на якому члени Клубу любителів співу вшановували пам’ять артиста.

Керівник Клубу любителів співу Георгій Скороход завітав сьогодні до нашої студії, щоб детальніше розповісти про клуб, пісні і Висоцького.

Нова форма презентації поетичної збірки від львівського поета. Та нова форма видання книги від київського видавця. І усе це презентували у Дніпрі. Бачили незвичний перфоманс й наші ранкові журналісти!

Нагадуємо, що 25 січня відзначають День Тетяни. Вітаємо зі святом усіх Теятян і з цієї нагоди запрошуємо до нашої студії Тетяну Чаплюк – артистку, вокалістку і творчу людину.