вівторок, 23 січня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 23.01.2018

 Раді вітати, у нашій студії Олена Конова – інструкторка з йоги, яка сповідує здоровий спосіб життя.


А зараз пропонуємо урізноманітнити свій звичний раціон! Новий рецепт від нашого шеф-кухаря буде дуже доречний для вас! Дивимось!

 Зазвичай, люди, які не наділені творчою фантазією, позбавляються старих меблів. Особливо часто так трапляється після ремонту чи переїзду, мовляв, старе не вписується в новий дизайн. Тож, ледачі господарі і викидають їх або перепродають, а вмілі і вигадливі дарують їм нове життя. Нерідко, саме оновлені меблі стають родзинкою інтер’єру.

 З косметологом Юлією Ковпак ми поговоримо про захист шкіри обличчя від морозу. Ця розмова буде дуже корисною для тих, хто хоче якнайдовше залишатися молодим і звабливим!

Можливо, поради візажиста дозволять зекономити і час, і гроші? Дивимося наступний сюжет!

 А чи знаєте ви, що в себе на підвіконні можете виростити справжній «еліксир життя, молодості і краси»? Наші бабусі, до речі, так і робили, завжди мали під рукою листочок алое. І не дарма! Це воістину цілюща рослина.

 Раніше у початкових класах навчали чистопису чорнильною ручкою. Потім настала ера кулькових ручок. Зрештою, комп’ютерна пора... І красиве письмо ніби кануло в Лету. Утім, не все так погано і це нам спробує довести наш наступний гість.

Рубрика «Мовний лікбез» створена для тих, хто дбає про чистоту української мови.

 Дехто може запитати, а який взагалі зв'язок між почерком і характером людини? Фахівці пояснюють - все дуже просто: коли ми пишемо, наша рука контролюється мозком. Результат, який з'являється на папері, є підсумком роботи мозку і рефлексів м'язів руки. Наш наступний гість знається на зв’язку почерку і рис характеру людини і поділиться вже за мить з нами своїми знаннями!


 Хтось свою історію пише на папері, а хтось на сцені. Один з найяскравіших акторів театру ім. Шевченка Віктор Гунькін має свій творчий почерк. Кожна роль у його виконанні набуває якогось особливого шарму. Від артиста неможливо відвести погляд. Це, мабуть, харизма, чи не так? А ще – це неймовірна любов до театру! Про творче життя Заслуженого артиста України Віктора Гунькіна наш сюжет.