понеділок, 22 січня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 22.01.2018

 Справді історична подія сталося майже 100 років тому у Києві, а що передувало цьому - дізнаємося більше з сюжету про Соборність.


«Символи нашої волі» - під такою назвою у Центральній міській бібліотеці буде проходити документальний кінопоказ, присвячений Дню Соборності України. До нашої студії ми запросили головну бібліотекарку Соціокультурного Центру міської Центральної бібліотеки і ведучу цього заходу Ларису Друбецьку.
Наші журналісти побували на генеральній репетиції флешмобу до Дня Соборності України.Читати лекції і доносити важливу інформацію до слухачів вдається не кожному. Особливо, якщо лектор ще зовсім молодий… Та це не стосується нашого наступного гостя, бо він хоч і молодий, але амбітний і патріотично налаштований. У студії Олександр Бєляєв, автор лекції "100 років УНР. Причини й наслідки".Така квітка як «Різдвяник» досить розповсюджена. Вона росте швидко, розмножується просто і цвіте як раз на зимові свята. Саме через яскраві святкові суцвіття рожевих відтінків ця квітка є ідеальною для прикраси оселі. Як доглядати за «Різдвяником» - у нашому наступному сюжеті.

 Найсмачніші рецепти ми підібрали для вас з професійними кухарями і перевірили, як смакують ці страви, якщо приготувати їх вдома.


  Гордієнко, Сергій Іванович - професійний мандрівник, фахівець з екстремального одиночного виживання, дійсний член Українського географічного товариства, доцент і начальник лабораторії спортивного туризму Київського університету економіки і туризму.

Сірі будні впливають на наш настрій. Пригнічений та сумний день можна змінити за допомогою яскравого одягу. Помаранчеве пальто вмить підніме не лише ваш настрій, а й ставлення до вас оточуючих. З чим носити пальто, яку шапку або джинси обрати -підкаже стиліст-дизайнер у наступному сюжеті.

Наш наступний гість пройшов вулицями рідного міста аж з лівого берега і до деяких сіл та ще й не сам. Про цікаві місця Дніпра розкаже Антон Мухін, екскурсовод-краєзнавець.

Художниця Наталія Федорець своїми роботами намагається занурювати глядачів у світ миру та натхнення. Прагне до того, щоб її картини заспокоювали та передавали гармонію. Нещодавно її перша персональна виставка відкрилася в центральній міській бібліотеці. Подробиці в нашому наступному сюжеті.