пʼятниця, 19 січня 2018 р.

Ранковий коктейль. 19.01.2018

«Білий ведмідь», саме таку назву має федерація зимового плавання у Дніпрі. І до нас у гості завітали голова цієї організації Аліна Левицька разом зі своїми підопічними.
Моржування або зимове плавання у відкритих водоймах – це один з найефективніших прийомів загартовування організму людини. Цей спосіб оздоровлення відомий вже достатньо давно, але діє він і у наш час. Однак перш ніж поповнити ряди «моржів» слід більше дізнатися про те, як відбувається сам процес. Саме для цього пропонуємо подивитися сюжет про безстрашних моржів нашого міста, а потім зустрітися з ними віч на віч у нашій студії.

Говорять, що саме сьогодні у абсолютно всіх водоймах вода набуває надзвичайних властивостей. Вона здатна благотворно впливати на стан здоров’я людини, зберігається довго і навіть може використовуватися як заспокійливе. Ці та інші питання стосовно життєдайної рідини ми будемо ставити нашій наступній гості дієтологу-нутриціологу Галині Кульчицькій.

Сьогодні ми говорили більше про воду, про те, як занурюватися у неї у холодну пору року. Однак сутність свята Водохреща все ж таки полягає зовсім в іншому. Тож, варто послухати про мету святкування цього дня та історію його походження.


Другу ж половину програми продовжить головний лікар обласного лікарняно-фізкультурного диспансеру Лідія Дукач.Поради саме від цього фахівця особливо знадобляться всім тим, хто сьогодні вирішить зануритися у крижані води Дніпра.


Отже, як стверджували наші гості моржі, крижана вода – джерело здоров`я тіла та духу. Напевно, цю істину підхопили й косметичні компанії, які активно рекламують такий продукт як термальна вода для обличчя. Однак, на сьогодні ще не всі знають і розуміють, що таке термальна вода і як її застосовувати. Просто зараз маємо змогу дізнатися з сюжету.
Занурення в ополонку під час святкування Богоявлення сприймається як духовне очищення від гріхів. У такому разі очищення тіла у цей день теж необхідне, а де ще можна пропотіти та вийти як новонароджений - тільки в бані. Саме про банні процедури ми будемо говорити далі з нашим гостем.

Пропонуємо до вашої уваги сюжет про те, як правильно розмножувати фіалки.

Пропонуємо до вашої уваги рецепт стейку від шеф-кухаря.