четвер, 18 січня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 18.01.2018

 Сьогодні, 18 січня, день народження письменника Алана Мілна. За мотивами його легендарного Вінні-Пуха у Телетеатрі показали казку. Цікаво, що білоруською Вінні-Пух називається Віня-Пих, а його друг - Прасючок. По-польськи він - Кубусь Пухатек, по-латвійськи - Віннійс Пукс, а в Данії чомусь Петер Плюс. Англійською Вінні Зе Пу, а свиненятко звати Піглет. А про українську версію дізнаємось у наступному сюжеті!

 Сьогодні у студії «Ранкового коктейлю» ми поговоримо про сучасні дитячі казки з письменницею Ольгою Куліковою-Бондаренко.
Друзі, настав час для смачного сніданку. «Ранковий коктейль» має у меню щось незвичайне! Сьогодні ми вам розповімо про те, як швидко та легко приготувати пиріг зі шпинату.
Зараз ми дізнаємось про казкотерапію і те, яку роль книжки відіграють у розвитку дитини. Наступна ранкова гостя – психолог Оксана Шкурченко.
Багато жінок люблять ніжні гарні фіалки. Фіолетові, рожеві, білі, – вони радують своєю яскравістю практично весь рік. І, звичайно, у фіалок є свої секрети. Які саме? Дізнаємося просто зараз з наступного сюжету.
Існує у Дніпрі така художня майстерня – Ксі Простір. Неділями там проводять цікаві зустрічі для творчих людей. Ці заходи мають назву Tea&Draw. Що і навіщо відбувається у майстерні – дізнаєтесь з наступного сюжету!
Вихідний можна провести за чашкою чаю, з олівцем і приємною компанією. А просто зараз співзасновниця Ксі-Простору і кураторка проекту Tea&Draw завітає до нашої студії, щоб розповісти про все особисто.

Багато хто думає, що скаути існують тільки в Америці. Про те в Україні є своя скаутська організація. Зокрема, в нашому місті є скаутський осередок під назвою – Пласт. Тож хто такі пластуни і які якості в дітях виховує ця організація, дізнаємось в голови організації та в самих дітей вже за мить!