середа, 17 січня 2018 р.

Ранковий Коктейль. 17.01.2018

 Вперше поняття «селфі» з'явилося на австралійських інтернет-форумах у 2002 році. І вже через 11 років у 2013 році слово «selfie» стало поширеним настільки, що було включеним до Оксфордського словника англійської мови, а в листопаді 2013 слово «selfie» було обране «словом року». А наскільки поширеним явищем селфі стало у Дніпрі, дізнаємося з наступного сюжету.


 Наш перший ранковий гість зміг стати популярним блогером завдяки селфі в інстаграмі. Яку тематику обрав наш гість та скільки людей вже лайкнули його світлини - дізнаєтеся за мить. Наступна рубрика буде всім до смаку. Який рецепт сьогодні чекає на нас від шеф-повара - дізнаємося за мить. А ви приготуйте блокнот та ручку, щоб все записати, приготувати і поділитися враженнями від страви на нашій сторінці Ранкового коктейлю у ФБ. Будемо чекати на відгуки. У 2016 році до Міжнародного дня селфі долучалось близько 50 музеїв, минулого року – 60. І кожного року співробітники музеїв вигадували різні завдання для відвідувачів. Як будуть святкувати в історичному музеї день селфі - розкаже наша наступна гостя.


 Нова рубрика, яка розкриє всі секрети домашніх квітів. Людина, яка хоче створити в своєму будинку затишок і красу, не може обійтися без кімнатних квітів. До речі, вони не тільки принесуть в будинок природне розмаїття фарб, але і будуть корисними для здоров’я. Що потрібно для того, щоб кімнатні рослини себе добре почували? Про це ви дізнаєтеся, переглянувши сюжет.


 Минулого року українським школярам було видано понад 160 патентів на винаходи в області комп'ютерних, технічних і природничих наук, а також у фізиці і астрономії. Про місцевих юних талантів дивиться наш наступний сюжет. Нагадуємо, що сьогодні відзначають день дитячих винаходів. Минулого року молоді українські дослідники отримали понад 160 патентів на винаходи в області комп'ютерних, технічних і природничих наук, а також у фізиці і астрономії. А ми хочемо познайомити вас з дніпровськими винахідниками.


 А ми продовжуємо тему винаходів та моделювання. І з наступними гостями поговоримо про різновиди авіамоделей та безпілотників.


 Технологічні інновації у сфері збереження природних ресурсів кожен рік дивують відвідувачів ярмарку ПОЛЕКОСИСТем. Пушкомати та фандомати, які завдяки рециклінгу зі старих бляшанок роблять нові. Роботи майбутнього, велотрекери для приготування смузі. Все це робить життя сучасних людей комфортним і водночас допомагає дбати про екологію.