середа, 3 січня 2018 р.

Ранковий коктейль. 03.01.2018

До нас на гостини завітала чарівна фігуристка Анна Хниченкова, яка зовсім скоро представлятиме Україну на зимових Олімпійських іграх-2018! Поговоримо про досягнення спортсменки та підготовку до найвідповідальнішого виступу в її житті!Як добре, коли у людини є улюблена справа, від якої вона отримує справжнє задоволення! Саме таке хобі є у Ірини Василенко, яка нещодавно стала героїнею нашого сюжету. Жінка впродовж 5 років займається створенням прекрасних авторських ляльок. Зараз вони експонуються у Національному історичному музеї. Хочете побачити її рукотвори? Ми теж. Дивимось!

Другими гостями прямого ефіру стали керівники і тренери танцювальної школи «Art People» - Дмитро Ключко, Антон Старченко та Ігор Лобко. Від хореографів була запальна танцювальна імпровізація, а керівники розказали про діяльність, досягнення та плани «Art People» на 2018 рік.

Дуже важливо, щоб їжа була не тільки смачною, а й корисною! Пропонуємо вам цікавий рецепт оригінальної стави на основі гарбуза. Смачного перегляду!