середа, 13 грудня 2017 р.

Ранковий Коктейль 13.12.2017

   У першій частині програми до нас завітали – режисер-постановник, композитор новорічного мюзиклу «Жив собі пес» - Володимир Назаров та актори Академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка – Народний артист України – Михайло Чернявський та Яна Корольова.
   Другими гостями прямого ефіру були – художній керівник хіп-хоп клубу «Trance Dance» - Тетяна Тимковська і тренери – Катерина Сафонова і Дарія Литвинова. З ними ми поговоримо про успішну діяльність колективу і досягнення, якими пишаються і тренери, і танцівники.
  Вперше у Дніпрі у рамках Міжнародної виставки «Натхнення» експонують раритетні антикварні ляльки. Деяким із них 120-125 років, але завдяки своїм дбайливим колекціонерам, вони мають бездоганний вигляд. Подробиці у сюжеті Катерини Герасименко.
  Чи знаєте ви, що українська є однією з найдавніших і наймелодійніших мов світу? Чи вважаєте ви себе гідним носієм нашої барвінкової мови? Якщо ні, то рубрика «Мовний лікбез» саме для вас! Вдосконалюймо українську мову разом!