середа, 8 листопада 2017 р.

Ранковий коктейль. 08.11.2017

До нас на гостини завітав відомий український письменник і мандрівник Макс Кідрук! З ним ми поговорили про неймовірні пригоди під час подорожей і, звичайно,  про його новий роман «Не озирайся і мовчи». «Один день Івана Мільярдовича або стакан води 2» - це нова ексцентрична комедія-фарс, яку днями презентували на сцені Академічного театру драми і комедії. Режисер-постановник прем'єри – Олександр Голубенко. Він же грає головну роль Івана Мільярдовича. Які актуальні питання порушені у спектаклі та в чому його особливість?
Ви захоплюєтесь театральним мистецтвом  і слідкуєте за діяльністю різних театрів міста? Тоді наші другі гості саме для вас! До нас завітають художній керівник Студії «Театральний проект» - Олександр Герасименко і режисер, актор – Руслан Дементєєвський та актриса Юлія Ризун.


Ви соромитесь розмовляти українською мовою тому, що погано її знаєте? Не хочете бути носієм кумедного суржику і хвилюєтесь, що вас неправильно зрозуміють? Саме для вас ми створили рубрику «Мовний лікбез». Вчимо українську мову разом!