понеділок, 30 жовтня 2017 р.

Ранковий коктейль. 30.10.2017

"Ранковий коктейль" зустрічав сьогодні американських гостей, а саме "USAFE BAND" - Оркестр військово-повітряних сил США в Європі.  Дізнавались подробиці гастрольного туру та мали змогу послухати трохи живої музики у прямому ефірі.Сьогодні ввечері ви маєте змогу подивитись їх концерт у КСК "Шиник". Наша постійна рубрика «юні поети» відкриває для нас ще одну талановиту дівчину, яка окрім написання віршів володіє ще навичками гри на 3-х музичних інструментах та вміє малювати в стилі петриківського розпису.
Цікава бесіда відбулась з авторами першої книги, написаної українською латинкою, під назвою ТЕЖBESHKET - Дмитром Савченко та Олексієм Бешуля. Усі бажаючі можуть особисто поспілкуватись с авторами сьогодні ввечері на презентації книги у Дніпровській центральній міській бібліотеці.У далеке минуле відійшли часи, коли іграшки для дітей були дефіцитом. Зараз вибір їх просто величезний, на будь-який смак і гаманець. Але при цьому іграшки ручної роботи до сих пір не втратили своєї актуальності. Бо така іграшка виготовляється з любов'ю і душею.

Створення ляльки – це акт творчості, а творчість – дуже важливий елемент у житті будь-якої людини. Це безмежне джерело її сил і енергії. Руки – це провідники серця, а лялька як продукт ручного творіння відображає глибинні образи нашої підсвідомості, в яких прихована справжня сила.