понеділок, 7 серпня 2017 р.

Діалоги з нуля

   У Дніпрі презентували збірку «Діалоги з нуля». Кожна історія у книжці розповідає, чим живуть українські солдати на фронті, про їхній побут та щосекундну роботу – захист України.
   Костянтин Машовець – військовий експерт, який перебуваючи у відряджені на фронті, на власні очі бачив, як там живуть українські солдати. Щоразу повертаючись з чергової поїздки, він викладав свої думки у соціальних мережах.
   Дуже швидко його пости стали популярними. Друзі порадили об’єднати всі історії в одну книжку. Так і з’явилася збірка «Діалоги з нуля». У ній реальні герої з реальними історіями. Дещо автор все ж додав від себе, але вигадані моменти, запевняє, жодним чином не змінюють головної ідеї – показати, що насправді відбувається на фронті.
   Так впізнав себе у книжці і Віктор.
   У збірці подекуди є ненормативна лексика – зізнається автор. Та такий вільний стиль викладу обрав аби повністю відтворити події з фронту, зберегти кожен діалог у його первинній формі.
   Ця книжка дає людям достовірне уявлення про події на війні – ділиться дружина Віктора – Оксана.
   На презентації збірки зібралися колеги та прихильники автора. Пан Михайло протягом двох років цікавиться творчістю Костянтина.
   Зупинятися на одній книжці автор не планує. Каже, якщо назбирає достатню кількість історій для збірки, то випустить ще одну. Бо, наголошує, люди мають знати всю правду про те, що відбувається на їхній рідній землі.