четвер, 17 серпня 2017 р.

Незрячого побили


   Рекламне беззаконня. У Дніпрі власники торговельного кіоску здійснили фізичну розправу над чоловіком з вадами зору?

   Андрій Вікторович через хворобу почав втрачати зір ще близько десяти років тому, зараз йому 56 років і бачить він лише фігури в контрастах. Проте навіть інвалідність не заважала чоловікові жити повноцінним життям та навіть працювати. Як звичайно після роботи чоловік вийшов на своїй зупинці та пішов уже звичним для себе маршрутом додому, проте вкотре йому перегородили дорогу рекламні штендери, що зазвичай розміщують біля торгівельних кіосків.
   В цій ситуації чоловік знайшов звичний для себе вихід, просто відсунути предмет, що заважає рухові.
   Подібна ситуація повторюється щодня, зазначає чоловік, проте цього разу спокійно дістатися додому йому не дали.
   Дружина потерпілого відразу помітила травми, та вмовила чоловіка звернутися до лікарні.
   Вже на місці події чоловік показує, де зовсім нещодавно стояв рекламний штендер.
   Аби з’ясувати подробиці інциденту – ми звернулися до власників кіоску. Вони виправдовуються, зазначають, що чоловік сам спровокував конфлікт, та говорять, що вся ситуація зафіксована на зовнішніх камерах спостереження,  проте, за їхніми словами це відео вилучила поліція, і надати його вони не можуть. Також власники кіоску запевняють - штендер стояв на законних підставах і рухові людей ніяк не заважав.
   Аби з’ясувати наскільки законними є подібні рекламні конструкції – ми звернулися до начальника управління рекламою дніпровської міськради.
   Яка відповідальність загрожує власникам кіоску, що здійснили  правопорушення проти  незрячої людини ми запитали у поліції.