середа, 2 серпня 2017 р.

Виставка пам'яті

   У Дніпрі відкрили виставку, присвячену Сергію Нігояну. Українець вірменського походження був одним із бійців 3-ї сотні самооборони майдану. Хлопець загинув під час революції гідності. До дати народження Героя України приурочили експозицію «Вінок безсмертя», що проходить в історичному музеї імені Дмитра Яворницького.
   Петриківський розпис поруч із вірменською символікою. Частина картин, представлених тут містять у собі національні мотиви одразу двох країн. У такий спосіб художник Марина Саркісян вирішила показати єдність народів – України та Вірменії.
   Сергій Нігоян загинув у січні 2014-го, під час революції гідності. Званням «Герой України» хлопця нагородили посмертно. Відкриття виставки ж приурочили до дня народження хлопця. Та Марина Саркісян ділиться, експозиція присвячена не тільки Сергію, а й усім іншим захисникам двох народів – як Вірменії, так і України.
   Усього виставку складають 36 робіт. Серцем експозиції став вірш пам’яті Героя Майдану. «Безсмертний Сергій» - саме так назвала поетичні рядки Зоя Ружин. Жінка ділиться, це не перший вірш, що вона присвячує українським героям. Та додає, цей – особливий.
   «Вінок безсмертя» вже презентували у Києві. До 10 серпня картини знаходитимуться у Дніпрі. Після чого експозицію представлять і в Петриківці.