пʼятниця, 11 серпня 2017 р.

Подорожчання нового мосту

   Новий міст таки подорожчає. Міськрада провела тендер на виділення компанії, що займається ремонтом нового мосту ще понад 71 мільйон гривень. Звідки взялись додаткові витрати та чому ще місяць тому чиновники були впевнені що їх не буде?
   Розмови у соцмережах про те, що на ремонт нового мосту виділять додатково кругленьку суму коштів велись ще задовго до тендеру. Активісти згадують, що такі прогнози робив і сам міський голова.
   А от заступник міського голови, Михайло Лисенко, мав іншу думку, згадують активісти.
   Під час однієї з останніх перевірок ходу робіт на об’єкті, пан Лисенко дійсно спростовував, на його думку, чутки щодо виділення додаткових коштів.
   Однак додаткові кошти таки провели через окремий тендер. Ми відправили запит до міськради аби отримати коментар щодо додаткових витрат. Але нам надали лише письмову відповідь у якій зазначено наступне :
   Проте питань залишається чимало. Наприклад, чому міські чиновники володіють різною інформацію про стан ремонту, важливого об’єкту міста. Та чи є ризики, що  комісія виявить чергові технічні особливості у конструкціях мосту в майбутньому, що призведе до нових тендерів? На думку активістів така ситуація цілком можлива.