середа, 9 серпня 2017 р.

Шанс на одужання

   У Дніпрі продовжують збирати гроші для пораненого під час військових навчань оператора із Кривого рогу. Нині вже є висновки Ізраїльських лікарів, що нещодавно відвідали В’ячеслава Вовка у клініці Мечникова. Медики запевняють, його можна та потрібно лікувати і якнайшвидше.
   Минуло десять днів від приїзду закордонного медика. Тоді Ар’є Волнер оглянув В’ячеслава Вовка у клініці Мечникова та взяв із собою всі його медичні документи. Відтоді лікарі розбиралися з історією хвороби пораненого оператора вже за кордоном. Нині вже є офіційний висновок консиліуму Ізраїльських медиків.
   Порадилися Ізраїльські медики і з колегами із Великобританії. Після цього прийняли рішення.
   Медики вже чекають на В’ячеслава та все упирається у гроші. Вартість імпланту становить п’ятдесят тисяч доларів. А загальна сума першого етапу лікування сягає вже чотирьохсот тисяч у американській валюті. Родині криворіжського оператора така сума не по кишені. Тож допомогти просять у всіх небайдужих.
   Лише після операції на легені та реабілітації медики зможуть оцінити шанси В’ячеслава на подальше одужання. А саме, чи зможе він ходити чи сидіти. Для цього необхідно зрозуміти, чи пошкоджений у чоловіка спинний мозок, що стане можливим лише після відключення його від апарату штучного дихання. Доки ж рідні чоловіка чекають на допомогу небайдужих людей та вірять у найкраще.