середа, 2 серпня 2017 р.

Захисники неба

   День високомобільних десантних військ святкують сьогодні у Дніпрі. На урочистостях були присутні десантники-учасники АТО, члени їхніх сімей, ветерани та просто небайдужі містяни.
   Берети кольору неба та парадна військова форма – в Дніпрі святкують день високомобільних десантних військ, це вже 87 річниця цього свята. Урочистий захід як завжди пройшов біля пам’ятника Василю Маргелову, якого вважають десантником №1.  На урочистостях десантники, які захищали та досі захищають нашу країну змогли вшанувати своїх побратимів, які поклали життя аби не пустити ворога на рідну землю.
   Вони живуть і несуть службу з девізом ніхто окрім нас, адже саме ці підрозділи завжди там, де найважче, де потрібно максимум відваги та стійкості.
   На урочистому мітингу привітали всіх, хто належить до цієї знаменної когорти військовослужбовців, а декого нагородили почесними медалями «Захисник вітчизни» та грамотами. Сергій сьогодні теж отримав свою відзнаку, проте навіть в такий урочистий момент чоловікові сумно, адже пам’ятає подвиг тих, хто не зміг сьогодні бути поряд.
   Замість свого сина сьогодні прийшла Антоніна Григорівна, хлопець служив в 25 бригаді, і загинув 14 червня 2014 року в літаку ІЛ -76, який обороняв Луганський аеропорт.
   Для кожного з цих чоловіків це не лише особисте свято, це день, коли ти згадуєш всіх своїх побратимів, з якими довгі роки йшов пліч-о-пліч.
   Разом з батьками на свято завітала і малеча, навіть в такому юному віці діти знають хто такі десантники і своїми татками пишаються.
   Завершили урочисту церемонію покладанням квітів на честь загиблих військових десантників.