четвер, 6 липня 2017 р.

Люки на Матроській

   Гори сміття та незакриті люки. Саме на такі проблеми скаржаться мешканці будинків, що розташовані на вулиці Матроській. Люди зателефонували на гарячу лінію новин 51-го, бо кажуть – скаржилися куди тільки можна, та реакції жодної.
   Цій купі сміття вже більше року, скаржаться місцеві. Тут і зламані гілки з дерев, трава та побутові відходи.
   Ще одна з проблем цього двору - люки. Їх у дворі між кількома будинками чимало, і всі відкриті. Місцеві говорять, колись там були чавунні кришки. Та зараз, кажуть, доводиться накривати підземні комунікації власноруч. Тут дерев’янні дошки та гілки дерев. Та все одно, бідкаються місцеві – такі кришки доволі ненадійні. 
   Люди говорять, на всі ці проблеми скаржилися, і не раз. Та, бідкаються, марно. Щоправда, ніяких документів, що підтвердили би те, що вони дійсно кудись зверталися – немає.
   Разом із місцевою мешканкою йдемо до житлового сервісу №2, що  обслуговує ці будинки. З питаннями, чому й досі проблему не вирішили звертаємося до начальника підприємства. Леонід Мелешко говорить, про  скарги щодо люків він чує вперше. Мовляв, цю проблему вирішити реально, та мешканцям цього району потрібно подати спеціальну заявку.
   А ось щодо сміттєзвалища – про цю проблему у Жилсервісі-2 знають. Начальник установи демонструє одну з останніх заявок до «Дніпрокомунтрансу», щодо вивезення сміття.
   Із питанням, чому сміття й досі не вивозять,  а підприємство «Дніпрокомунстранс» не реагує на заявки «Жилсервісу» ми звернулися до міської ради. Відповіді чекаємо. Також, варто зазначити, що звертатися до «Жилсервісів», або ж подібних закладів зі скаргами варто з офіційними зверненнями, та не лінуватися подавати заявки. Детальну інформацію, щодо того, як саме потрібно діяти можна отримати в установі, до якої звертаєтесь.