середа, 26 липня 2017 р.

Забудовники

  Сусідські війни. Минулого року на Набережній Перемоги  звели новий житловий комплекс. Наразі у дворі будинку № 62 фірма – забудовник зводить  градирні. Мешканців будинку такі нововведення не влаштовують.
   Набережна Перемоги. Дванадцятиповерхову новобудову тут звели ще минулого року. Наразі у дворі будинку номер 62 знову проводять роботи. Місцеві розповідають, згідно з договором перший поверх залишився у власності фірми замовника будівництва. Ці приміщення компанія здаватиме в оренду та попередньо їх обладнали кондиціонерами. При цьому зовнішні блоки охолоджуючої системи планують розмістити у дворі багатоповерхівки.
   Натомість юрист фірми замовника будівництва говорить, дане обладнання працює майже безшумно
   Та це не єдина претензія місцевих мешканців. Люди кажуть, свої блоки власники територій планують розмістити неподалік газового комплексу. Люди підозрюють, що це небезпечно тож за роз’ясненнями звернули до «Дніпрогазу». Відповідь отримали у письмовій формі
   Юрист фірми «Авто Люкс» не заперечує. Дійсно, дозвіл на зведення стовпів вони не мають, адже жодних робіт й не проводять. Для того аби встановити блоки фірма, найняла підрядну організацію, ті в свою чергу й отримали дозвіл.
   Юрист запевнив будівельні роботи проводили згідно з усіма нормами.
   Не зважаючи на всі аргументи люди все ж переконані, забудовник не до кінця виконує свої обов’язки.
   Для того аби розібратися в ситуації ми звернулися до незалежного юриста.