понеділок, 17 липня 2017 р.

Перша медична допомога постраждалим на воді

   Врятувати життя. У Дніпрі під час проведення чемпіонату світу з воднолижного спорту пройшли майстер класи з надання першої медичної допомоги постраждалим на воді. Розглядали кілька випадків отриманих травм. Чого навчились та кого рятували?
   Джоана приїхала на чемпіонат з Голландії і вирішила взяти участь у майстер класі. Раніше жінка працювала медсестрою. Каже, що залюбки освіжила в пам’яті свої знання.
   Рятувати постраждалих навчилась не лише Джоана, а і її чоловік П’єр.
   Також до тренувань залучились і інші глядачі чемпіонату. Бріта дізнавалась головне про реанімаційні заходи і вважає подібні знання корисними та важливими. (на перекритие 9366, 9367)
   Лікарі розповіли як максимально допомогти при травмах отриманих від пірнання, у разі якщо людина вдарилась головою об дно, і як треба проводити серцево-легеневу реанімацію та непрямий масаж серця.
   Якщо людина вдарилась головою об дно водоймища і не може виплисти самостійно, то її потрібно обережно витягти, поклавши собі на груди. Переконайтесь, що у постраждалого є серцебиття та пульс. Потім треба витягти сторонні предмети з роту людини, наприклад, каміння аби відновити дихання. Якщо воно не відновилось, то треба зробити штучне дихання. Краще аби поряд був ще хтось, щоб одночасно з наданням допомоги викликати швидку медичну допомогу.