пʼятниця, 7 липня 2017 р.

Волонтер вистрілив у журналіста

   Волонтер вистрілив у журналіста. Під час тактичних занять резервістів, що проходили 6 липня у Кривому Розі, постраждав оператор Інтернет-порталу “Перший Криворізький” В’ячеслав Волк. Навчання проходили біля будівлі Саксаганського райвиконкому.
В’ячеслав виконував роль провокатора, якого умовно мали затримати військовослужбовці. Після того, як його нібито затримали, оператора завели всередину будівлі виконкому, а вже за кілька хвилин усі, хто знаходився на вулиці, почули глухий хлопок. Як виявилося, чоловік отримав вогнепальне поранення у шию.
   На відео В’ячеслав бере участь у інсценуванні. Кадри зроблені незадовго до трагедії. За сценарієм він зловмисник, який намагається потрапити на територію під охороною.
   Волонтер начебто затримує правопорушника і заводить у середину приміщення. Там, за лічені хвилини лунає постріл.
   Не чекаючи швидкої резервісти самі відвезли журналіста у лікарню. За добу йому вже зробили декілька операцій.
   Чому все це сталося ніхто відповісти не може. Ідея зробити постановку виникла вже на місці події. Пістолет, з якого вилетіла куля у шию операторові інтернет-видання, виявився особистим пістолетом волонтера.
   Інспекторів, які проводили навчання лише попередили про заборону використовувати власну зброю. Перед початком заходу на наявність порушень їх не перевіряли.
   У поліції ведуть слідство. Волонтера, який вистрілив у В’ячеслава, затримали. Йому інкримінують одразу два злочини. Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження та незаконне поводження зі зброєю.