понеділок, 31 липня 2017 р.

Яке майбутнє пораненого журналіста

   Надія є. 31 липня до пораненого журналіста В’ячеслава Вовка завітав лікар однієї з провідних клінік Ізраїлю. Він мав вирішити чи можна транспортувати хлопця на лікування у сучасній лікарні та чи є шанси повернути Славу до нормального життя. Як проходив візит спеціаліста та до якого вердикту він дійшов?
   В’ячеслав Вовк за трагічних обставин був підстрелений у Кривому Розі під час військових навчань з охорони адмінбудівель. У нього пошкоджено хребет та спинний мозок.
   Зараз його стан стабільно важкий. За словами дружини В’ячеслава, той шлях лікування що пройшов її чоловік, вже коштував багато нервових та матеріальних втрат – каже його дружина.
   Приїзд фахівця ізраїльської клініки вже дає маленьку надію – кажуть близькі хлопця. Лікар з самого ранку спілкувався з хірургами обласної лікарні та оглядав пацієнта. Після чого було назначено консиліум на який винесено питання подальшого лікування журналіста.
   Після консиліуму лікар робить висновки – шанси на одужання є.
   «По – перше я був приємно вражений тим, який рівень догляду забезпечується пацієнту в цій лікарні. По-друге такі травми, як у В’ячеслава, вважаються одними з найбільш складних в медичній практиці. Але ми готові спробувати. Він має пройти трьохрівневий шлях реабілітації. Це операція з фіксації хребта, операція з введення стимулятору дихання та загальна реабілітація.»
   Проте такі заходи вартують не підйомної суми для сім’ї В’ячеслава. Лише один рівень реабілітації з трьох, за попередніми підрахунками, коштуватиме 200 тисяч доларів.