середа, 5 липня 2017 р.

Викиди на Мандриківській

   Невідома речовина, що тече з-під землі та огидний запах. Вже не перший рік мешканці вулиці Мандриківської, що у Дніпрі, скаржаться на білу речовину невідомого походження. Кажуть, більш за все вона схожа на молоко.  Ці викиди протікають вулицею, прямісінько біля житлових будинків, дитячих майданчиків та школи. Зробити з цим, кажуть місцеві, нічого не можуть.
   Ці фото зробили на вулиці Мандриківській кілька днів тому. Місцеві говорять, доволі часто їхня вулиця виглядає саме так. Та коли журналісти 51-го приїхали на місце події, слідів від невідомих викидів білого кольору майже не було. Тут – тільки вода, що тече асфальтом.
   Та про проблему тут не забули. Катерина Олексіївна мешкає неподалік. Жінка нерідко гуляє з онукою на дитмайданчику, що розташований поблизу того місця, де і виходять на поверхню викиди невідомого походження.
   Місцеві кажуть, в районі чи кожен страждає від цієї проблеми. Поряд житлові будинки, дитячі майданчики та школа. Про ситуацію знають і міські чиновники. Директор дніпровського департаменту екологічної політики говорить, скарги поступали неодноразово. Писали листи ще у 2016-му.
   Павло Головаха пояснює, для того, аби зафіксувати правопорушення потрібно було застати саме той момент, коли викиди виходять на поверхню асфальту. Наразі – цей момент зафіксували, та написали заяву у поліцію.
   Та поки триває слідство, викиди продовжують періодично просочуватися на поверхню. Після чого стікають прямісінько під споруди. Люди кажуть, речовина має специфічний запах. Її походження наразі встановлює експертиза. Та власні догадки є як у місцевих, так і у чиновників.
   Місцеві звинувачують у злочині одне з підприємств, що розташоване неподалік.
   Слідство поки що триває. Тож, хто отруює життя мешканцям Мандриківської – невідомо. Результати експертизи, що встановить походження викидів з’являться вже наприкінці цього тижня.