вівторок, 4 липня 2017 р.

Юний програміст

   Йому чотирнадцять, а він вже створює власні сайти. Свою соцмережу розробив хлопець з Кам’янського Максим Зіньковський. Це українська альтернатива забороненим в Україні російським «Однокласникам». Юний програміст назвав свою соцмережу «Друзі». У нової системи вже є свої користувачі.
   Максимові 14. Він – самоучка. Навчився усьому завдяки відеоурокам у Інтернеті. З восьми років почав створювати дрібні програмки та ігри. А останні півроку його зацікавили сайти.
   Сайт Максима почав працювати минулого тижня. За цей час у системі зареєструвалося вже 30 користувачів. На цьому хлопець не спиняється і вже займається програмуванням наступної соцмережі. Яка матиме свої особливості і переваги.
   Завершити програмування своєї нової мережі Максим планує за 3-5 місяців. Основну частину робить сам, та не обходиться без підказок більш досвічених програмістів та сімейної підтримки. Батько давно помітив схильності сина, тому сидіти біля монітору не забороняв.
   Максим зізнається, починалося все, як хобі. А тепер почав задумуватись щоб пов’язати свою майбутню професію саме з програмуванням.
   Цифри і коди. Створення і розробка Інтернет-ресурсу займає місяці. Кропітка праця плюс бажання і зусилля. Саме це, за версією юного програміста, потрібно, аби досягти своєї мети.