середа, 19 липня 2017 р.

Допомога багатодітним - міф чи реальність?

   8-го липня в Україні відзначали День родини. Це особливе свято для сім’ї Гурінових. Адже у них аж п’ятеро дітей. Чи складно виховувати таку кількість малечі та чи підтримує багатодітні родини держава – далі у сюжеті.
   У родині Гурінових п’ятеро дітей. Старшому, Назару, 16 років, молодшій, Варварі, - півтора рочки. Виховувати таку кількість дітей, діляться батьки, зовсім не складно. Головне, кажуть, це любов та взаємопорозуміння.
   Згідно із законом України «Про охорону дитинства» багатодітні родини мають право на ряд пільг. А саме: 50-відсоткову знижку плати за користування житлом і комунальними послугами, та позачергове встановлення квартирних телефонів. Цією допомогою від держави, розповідає пані Юлія, їхня сім’я дійсно користується. Та от ситуація з дитячими пільгами інакша. Правом безоплатного проїзду вдається скористатися дуже рідко.
   Місяць тому сім’я Гурінових отримала подарунок від держави – трьох кімнатну квартиру. Житло вони отримали як родина захисника України. Олексій три роки тому повернувся з зони АТО. Воював у найгарячіших точках на Сході, вимушений був покинути службу через отриману у бою травму. Та от стан подарованої квартири, ділиться чоловік, залишає бажати кращого.
   Переїзд у нову оселю запланований вже на ці вихідні. Ремонт у квартирі роблять усі разом. Бо, впевнені батьки та діти, головне – об’єднавшись долати усі труднощі.
   Повністю зробити ремонт у новому помешканні родина не встигає. А переїжджати вимушені вже за декілька днів. Бо нині живуть в орендованій квартирі, і грошей надалі платити за неї не мають, бо всі заощадження витратили на облаштування нового дому. Та стіни без шпалер не засмучують Горінових. Кажуть, головне – вони мають один одного. А разом, впевнені, їм під силу втілити усі мрії.