понеділок, 31 липня 2017 р.

Парковка чи дитяча зона?

   Парковка чи дитяча зона? На одну із ділянок у Дніпрі мали свої плани як підприємці, так і мешканці сусідніх будинків. Поки місцеві розробляли масштабний проект для побудови дитячих та спортивних майданчиків – бізнесмени вже встановили будку. Люди ж наполягають, тут бути тільки дитячій зоні.
   Частина мешканців житлового масиву західний вийшли відстоювати свої права. Розповідають, чимало років мріяли відновити хокейне поле, що колись було біля їхніх домівок. Вже встигли й розробити масштабний проект з реконструкції дитячої зони. Та на заваді планам стало паркування, що почали будувати на ділянці підприємці.
   Нам вдалося поспілкуватися і з самим підприємцем. Своє право на оренду чоловік підтвердив документами.
   Аби вирішити проблему місцеві звернулися до міськради. Відповідні запити відправили і ми. Та невдовзі дізналися, за чотири дні опісля зйомки всі ознаки можливої парковки зникли з колишнього хокейного поля.
   Вдалося нам поспілкуватися і з представником профільного департаменту міськради. Він зазначив, документи на паркування були видані законно, адже цей дитячий майданчик ніколи не мав балансоутримувача. Тому і не значився як дитяча зона. Відмінили ж рішення про оренду, підкреслив, за пріоритетністю.
   Тим не менше у документі формулювання інше. Мовляв, планують вилучити цю ділянку із переліку місць для паркування у зв’язку з порушенням вимог розташування парковочного майданчика. Слід підкреслити й те, що офіційно це зможуть зробити лише на наступному засіданні виконкому.