середа, 5 липня 2017 р.

Профогляд паралімпійців у Мечникова

   В обласній лікарні імені Мечникова провели акцію з надання медичної допомоги спортсменам-паралімпійцям.  На профогляд запросили 20 спортсменів із області.
   Віталій Плакущий  до Мечникова приїхав із Кам’янського. Сьомий рік він займається кульовою стрільбою. Вдячний лікарям за уважне ставлення та запрошення пройти профогляд, лікарі, в свою чергу, говорять «спасибі» за досягнення в спорті на міжнародному рівні.
   Віталій розповів – зазвичай  високі  результати не обходяться без травм. І хоч стрільба  - малотравматичний вид спорту – ризики все ж є.
   Спортсмени запевняють – профогляд важливий для них.
   Спеціалістів до акції залучили  з понад 30 напрямів - розповів головний лікар закладу. Хоч до лікарні поступає багато пацієнтів з Луганської та Донецької областей,   поранених зі Сходу України -  все ж знайшли час і для тих спортсменів, які своїми перемогами гідно представляють нашу державу на міжнародному рівні.
   Профогляд в Мечникова спортсмени проходять в рамках акції вперше. Тренерський склад сподівається на подальшу співпрацю з обласною лікарнею.
   Найважливіше для стрілка – зір. Спеціалісти підтвердили – у Віталія Плакущого він в нормі. А це значить у вересні паралімпієць-опорник з подругою по команді Іриною Ляху представлятиме Україну на міжнародному турнірі, що є етапом кубка світу, в Хорватії.