вівторок, 25 липня 2017 р.

Стрілянина у центрі міста

   24 липня близько двадцятої години на проспекті Гагаріна пролунали постріли з вогнепальної зброї. Двоє людей загинули, шестеро знаходяться у лікарні.
   Як згадка про події вчорашнього вечора калюжі крові та пошкоджений літній майданчик одного із закладів. Слідчі на місці продовжують роботу аби з’ясувати хронологію подій. Наразі у слідства є лише одна версія.
   За попередньою версією поліції обидві сторони мали при собі зброю. Точну кількість випущених куль не називають, але кажуть, що близько кількох десятків. Одному з очевидців вдалось зняти момент стрільби.
   Пізніше знайшли і зброю. Автомат стрілки викинули неподалік Гагаріна 8А. Серед учасників перестрілки були ветерани АТО. Через деякий час стало відомо, що на місці подій було вбито Олексія Вагнера, Максим Іващук помер у лікарні. Близько двадцятої вечора до приймального відділення лікарні імені Мечникова доправили шістьох поранених з вогнепальними ушкодженнями різного ступеня тяжкості.
   За словами представників поліції наразі у відділеннях лікарні знаходяться 5 осіб. Один з них дніпровський адвокат Едмунд Саакян. Що він робив на місті подій встановить слідство.
   Саакян та його родина знаходяться під охороною поліції. Також наразі встановлюють особистості ще трьох людей, які можуть бути причетні до конфлікту. За інсайдерською інформацією відвідувачі закладів та перехожі не постраждали.