понеділок, 24 липня 2017 р.

Фестиваль муралів

    У Дніпрі завершився фестиваль муралів. Він тривав понад місяць, за цей час великими малюнками прикрасили декілька висотних будівель, а крапку вирішили поставити на набережній заводській. Тут кожен бажаючий під музику міг розмалювати паркан довжиною в понад 400-та метрів.
    Футбольні фанати, байкери та рятувальники з балончиками фарби у руках. Ця стіна довжиною майже півкілометра є фінальним акордом фестивалю муралів.
Поруч із любителями, які малювали на стінах вперше, були й вуличні художники з багаторічним стажем. Вони кажуть: підходять до кожного малюнку з власним баченням та ідеями.
    За словами організаторів, одна з цілей подібного фестивалю,  взяти під контроль стихійне розмалювання. Проте досвідчені художники вуличного мистецтва посміхаються. Кажуть:  у фестивалі беруть участь охоче, але відмовлятись від вуличного мистецтва поза такими заходами точно не збираються.
   Для тих хто з такою творчістю на "ви", організатори підготували ескізні малюнки. Їх треба було розмалювати запропонованими кольорами. Кожен міг внести будь-які символічні кошти за фарбу та власне місце на великому муралі, а всі зібрані кошти організатори передадуть на лікування хворому хлопчику.
    Учасники фестивалю діляться: прийшли аби не просто помалювати, а й внести власну лепту у яскраве обличчя міста.
    Фестиваль муралів завершився, але лише цьогорічний. Організатори вже анонсували подібні акції на наступний рік. Руслан Хохлов, Кирило Новіков, новини 51-го.